ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Читання: 14 березня відкриється виставка про українських воїнів-добровольців
Поширити
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Шукати
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Підписатися на
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
#ХунтаНа війні

14 березня відкриється виставка про українських воїнів-добровольців

Степан Бабак
Last updated: 2018/03/13 at 9:53 AM
Степан Бабак
Поширити
1 хв читати
Поширити

14 березня в Національному музеї історії України відбудеться відкриття виставки «Добровольці – історія нескорених», приуроченої до Дня українського добровольця. До уваги відвідувачів будуть представлені шеврони, бойові прапори як добровольчих батальйонів, так і регулярних підрозділів Збройних сил України. Виставка є унікальною як за широтою охоплення сучасного добровольчого руху, так і за рівнем підготовки, адже виставку створив головний історичний музей країни.

Музею були надані особисті речі, нагороди та відзнаки родичами та бійцями, що своєю мужністю і безстрашністю в складний час для країни зуміли захистити українську державу від російського агресора. Численні волонтерські організації з усієї України сприяли і допомагали музею у підготовці виставки.

В експозиції буде представлений інтерактивний куточок, де кожен охочий відвідувач на собі зможе відчути вагу спорядження сучасного українського воїна. У відкритті виставки візьмуть участі ветерани і воїни-добровольці, що проходили й проходять службу як у добровольчих формуваннях так і в Збройних силах України; волонтери, що опікуються забезпеченням фронту, члени родин солдатів-доброльців.

Детальніша інформація – за телефоном 093 958 37 42 (Лєда).

Акредитація ЗМІ – 068 086 56 07 (Марина).

Відкриття виставки відбудеться 14 березня, у середу, о 16:00 на третьому поверсі Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2).

ВХІД НА ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ – ВІЛЬНИЙ. Попередньо потрібно зареєструватися.

Вас також зацікавить

Буданов багато зробив, щоб українська розвідка стала головною спецслужбою України – Олександр Скіпальський

Ексголова ГУР МОУ Олександр Скіпальський: «Кондратюк і Буданов додали спецслужбі бойовитості й професіоналізму, і нарешті ГУР став таким, яким мав бути весь час»

Андрій Юсов: ГУР вважає нагнітання теми загрози нападу з боку Білорусі російською ІПСО

Російський добровольчий корпус “кошмарить” ворога висадками з води

Рік тому Буданов попередив про напад путіна на Україну – експерт

Степан Бабак 13.03.2018
Share this Article
Facebook Twitter Copy Link Print
Попередня стаття Нацбанк введе в обіг нові монети номіналом 1, 2, 5 і 10 гривень
Наступна стаття Вірменський священик розповів про походження Благодатного вогню (відео).

Варто прочитати

#Перемога#ХунтаПолітика

Буданов багато зробив, щоб українська розвідка стала головною спецслужбою України – Олександр Скіпальський

Степан Бабак Степан Бабак 20.03.2023
АктуальноНа війніПолітика

Ексголова ГУР МОУ Олександр Скіпальський: «Кондратюк і Буданов додали спецслужбі бойовитості й професіоналізму, і нарешті ГУР став таким, яким мав бути весь час»

Степан Бабак Степан Бабак 16.02.2023
#ХунтаДії ворогаОфіційно

Андрій Юсов: ГУР вважає нагнітання теми загрози нападу з боку Білорусі російською ІПСО

Степан Бабак Степан Бабак 21.01.2023
Попередня Наступна
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Підписатися на

© 2016-2022 – Дизайн “Голос-інфо”
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за умови посилання, для інтернет-видань – гіперпосилання на “Голос-інфо”.
Редакція не впливає на авторів та їх матеріали і не несе відповідальності за думку, яку вони висловлюють.

Removed from reading list

Undo
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?