“Динамо” обіграло “Славію” і вийшло у плей-офф раунду Ліги чемпіонів
Київське “Динамо” здобуло перемогу над празькою “Славією” у повторному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:0. На 11-й хвилині Віктор Циганков зі штрафного закинув м’яч у штрафний майданчик...