Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Євген Червоненко звернувся до євреїв світу з закликом не боятися і реагувати на дії росії

Колишній міністр транспорту та зв’язку (у 2005 році) та відомий політик єврейського походження Євген Червоненко записав відеозвернення до євреїв світу, в якому розкритикував їх ставлення до війни в Україні, зокрема – мовчазну реакцію на акти геноциду українців. Він підкреслив, що всі громадяни України, які лишилися в державі після 24 лютого 2022 року, в незалежності від національності, є українцями, яким нічого втрачати і їх єдина мета – пермога та збереження суверенітету та Незалежності.

“Завжди говорив правду, скажу і зараз як перший президент Єврейської Конфедерації України і як людина, яка відповідала за антитерор та критичний менеджмент у Європейському Єврейському Конгресі кілька років.

1. Євреї світу, єврейські організації світу, чому ви тихо говорите, а не кричите голосно-голосно, що в Україні відбувається геноцид, Голокост XXI століття, лише стосовно українців – громадян України більш ніж ста національностей. У нас Президент – Мужній Український Єврей!

2. У нас 3-я єврейська діаспора світу за чисельністю, але кожен із нас, хто залишився тут – один із 40 мільйонів українців або скільки нас залишилося!

3. Під час II Світової війни ви весь світ підняли проти Гітлера та нацизму, а потім змусили Німеччину відповідати за скоєне, зокрема – економічно. Так може застосувати весь свій вплив, щоб не доводити до мільйонів безповоротних смертей у Незалежній Україні, наступаючи на старі граблі.

4. Головний рабин Російської Федерації, пан Берл Лазар, може ви поясните президенту Путіну, що його оточення брехнею про Україну та українців призвело до нової трагедії геноциду, яку поставлять поряд із Голокостом. І якщо ми богообраний народ – то не маємо мовчати, хоч це й страшно! Вища мужність – не застосовувати силу і не позбавляти громадян колись дружньої країни життя, особливо жінок, дітей та людей похилого віку.

5. Президент Путін, не можна знищувати Незалежну, нейтральну, транзитну Україну – міст між Сходом та Заходом, знищуючи колись братський народ, та вустами Караулова погрожуючи Хіросимою та Нагасакі. Ви усі 40 мільйонів робите євреями на горі Моссад. Так, нас менше, але всі, хто залишився, накреслили позаду червону лінію, за яку не відступлять. Треба знайти мужність, щоб сісти за стіл переговорів з Україною, яка довела, що вона готова кров’ю та життям платити за свою свободу та Незалежність. І не перетворювати Росію та росіян на жебраків та ізгоїв у всьому світі.

Бог не фраєр – він усе бачить і кожному віддасть.

Майор, Євген Червоненко”

– сказав він.