Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Із російського полону звільнено 215 осіб – Єрмак

Із російського полону в середу було звільнено 215 людей, повідомив глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телемарафону в ніч із середи на четвер.

“Сьогодні нам вдалося звільнити 215 людей, із них 44 офіцери. Це найпотужніший результат, якого нам вдалося досягти з початку вторгнення на нашу територію. Серед них – 108 бійців “Азова” та інших формувань – Нацгвардії, Сухопутних військ, поліцейські, тероборонівці, співробітники СБУ, держслужбовці транспорту, митної служби”, – сказав він.

“Серед них – Герой України Денис Прокопенко (позивний “Редис”), командир “Азова” Сергій Волинський, Святослав Паламар, Денис Хоменко, Герой України Євген Бова. До нас повертаються такі відомі люди, як Катерина Поліщук”, – зазначив він.

“Відповідно до домовленостей, досягнутих із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, п’ятеро наших командирів перебувають у Туреччині під його особистими гарантіями. На прохання наших міжнародних партнерів ми повернули десятьох іноземців-захисників України. Це представники країн, які найбільше нам допомагають, – США, Великої Британії, а також таких країн, як Хорватія, Швеція”, – сказав Єрмак.