ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Читання: Куди поїхати “на травневі”: п’ять популярних маршрутів
Поширити
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Шукати
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Підписатися на
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Подорожі

Куди поїхати “на травневі”: п’ять популярних маршрутів

Катерина Півень
Катерина Півень Published 11.04.2018
Поширити
2 хв читати
Поширити

Туристичні оператори рекомендують звернути увагу на 5 найпопулярніших напрямків для весняних подорожей світом. До списку ввійшли Єгипет, ОАЕ, Іспанія, Домінікана, Кіпр. Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА”

Кожен маршрут має свої переваги. Для поїздки в Єгипет потрібно заощадити близько 400 доларів на людину. Рекомендують брати тур на 7 днів, двомісне розміщення у п’ятизірковому готелі з харчуванням “все включено”, розташування у першій береговій лінії. Варто звернути увагу на готелі Royal Holiday Beach Resort 5* в Шармі, Grand Plaza Resort Sharm 5* в Шармі, Sea Star Beau Rivage Hotel 5* в Хургаді.

Для подорожі в ОАЕ знадобиться 550 доларів на людину. Радять брати тур на 7 днів, двомісне розміщення, готель 4-5 зірок, харчування, яке включає сніданок та вечерю, а також розташування від заливу за 5 хвилин. Можна розглянути Byblos Hotel 4* в Дубаї, Marjan Island Resort & Spa 5* в Рас-аль-Хаймі, Red Castle Hotel Sharjah 4* в Шарджі. Або ж міський готель, який буде за 10 хвилин їзди від пляжу, однак набагато дешевше.

В Іспанію можна подорожувати, маючи близько 370 доларів на людину. Можна розраховувати на двомісне розміщення, готель 4-5 зірок, сніданки, першу берегову лінію. Підійдуть готелі Caprici 4* в Санта-Сусанні, GHT Oasis Park Lloret 4* в Льорет-де-Мар.

Для подорожі у Домінікану варто мати близько 1 588 доларів на людину. Можна розраховувати на 9 днів, двомісне розміщення, п’ятизірковий готель, харчування “все включено”, першу берегову лінію. Доречно розглянути готель Riu Palace Punta Cana 5* в Пунта-Кані.

Для тих, хто мріє поїхати на Кіпр, необхідно заощадити близько 550 євро на людину. Рекомендують брати тур на 5 днів, двомісне розміщення, п’ятизірковий готель, харчування, яке включає сніданки та вечері, першу берегову лінію. Варто звернути увагу на Adams Beach 5* в Айя-Напі, яка поблизу з білосніжним пляжем Ніссі в  активному молодіжному регіоні.

 

Вас також зацікавить

У десять разів вищий за рекламний тариф. Стало відомо, скільки Ryanair витрачає на перевезення пасажирів

Подорожі за кордон у період свят: українцям дали рекомендації

П’ять найкращих заміських комплексів сімейного відпочинку поблизу Києва

Новий рік у поїзді зустрічатимуть близько 17 тисяч пасажирів

Зі Львова до Берліна щодня можна буде доїхати поїздом

Катерина Півень 11.04.2018
Share this Article
Facebook Twitter Copy Link Print
Попередня стаття Гривня стала однією з найміцніших валют
Наступна стаття До 14 квітня у столиці можна відвідати сезонні ярмарки

Варто прочитати

ПодіїПодорожі

У десять разів вищий за рекламний тариф. Стало відомо, скільки Ryanair витрачає на перевезення пасажирів

Стеценко Маргарита Стеценко Маргарита 01.02.2022
ПодорожіПро Україну

Подорожі за кордон у період свят: українцям дали рекомендації

Стеценко Маргарита Стеценко Маргарита 23.12.2021
КиївПодорожіСтильТема дняФоторепортаж

П’ять найкращих заміських комплексів сімейного відпочинку поблизу Києва

Степан Бабак Степан Бабак 08.06.2020
Попередня Наступна
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Підписатися на

© 2016-2022 – Дизайн “Голос-інфо”
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за умови посилання, для інтернет-видань – гіперпосилання на “Голос-інфо”.
Редакція не впливає на авторів та їх матеріали і не несе відповідальності за думку, яку вони висловлюють.

Removed from reading list

Undo
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?