Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

На залізничній станції “Каланчак” окупанти влаштували димову завісу та підірвали власний поїзд – ГУР Міноборони України

У неділю, 31 липня, на залізничну станцію “Каланчак” у Херсонській області прибув ешелон із військовою технікою та боєприпасами окупантів, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“О 8-й годині ранку наступного дня рашисти почали розвантаження ешелону. Очевидно, з метою маскування процесу розвантаження та захисту від ударів HIMARS, окупанти застосували потужні засоби задимлення. Приблизно об 11:20 в районі проведення робіт пролунав вибух. Точно визначити його природу не вдалося через щільну димову завісу”, – зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Зазначається, що одразу після вибуху ешелон без попередження розпочав рух у бік Криму, а особовий склад у паніці розбігся.

“Ймовірно, вибух став наслідком необережного поводження з боєприпасами при розвантаженні або пожежі, що виникла як наслідок невмілого використання піротехнічних засобів під час створення димової завіси”, – припускають у гур мо.

Також у ніч із 29 на 30 липня українські військові влучили по рашистському залізничному ешелону, який прибув на станцію Брилівка. Ешелон налічував понад 40 вагонів із живою силою, технікою та боєприпасами.