Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Російська ППО виявилася не здатною прикрити окупований Севастополь від «привітання з повітря»: святкування дня вмф рф зірвано

Російська ППО виявилася не здатною прикрити окупований Севастополь від «привітання з повітря»: український безпілотник атакував штаб Чорноморського флоту в Севастополі, поранено 5 людей, усі святкові заходи на честь дня ВМФ у місті скасовано з міркувань безпеки, пишуть Новини з посиланням на “губернатора” окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.

Відомі також точні координати удару: 44.613393, 33.523826.

За свідченнями очевидців, стався достатньо потужний вибух, горіння немає. Чергові КПП зафіксували проліт БПЛА невідомого зразка. Ознак руйнування будівлі немає, проте вибиті шибки і одразу після вибуху здійнявся стовп пилу. Штаб т.зв. чф рф очеплено т.зв. поліцією.

Українські ЗС не підтверджують свою причетність до інциденту, проте удар по репутації росії завдано колосального: в головне свято для окупантів в Севастополі місто лишилося беззахисним перед ударами з повітря.Михайло Горбачов прокоментував вторгнення Росії в УкраїнуПутін заявив, що війна може продовжуватися доти, доки “не ..Податки для держави: що відбувається з тютюновою галуззю під ..

“Російська ППО виявилася не здатною прикрити окупований Севастополь від «привітання з повітря» – пише експерт Інформаційного центру Міжмор’я Юрій Гончаренко. – “Як бачимо — це самісінький центр міста, поруч купа знакових місць і не дуже далеко — стоянка флоту. Того самого, що обстрілює ракетами українські міста.

Скасування святкових заходів — це дуже потужний ляпас ворогу і демонстрація того, що їх ППО не здатна прикрити найважливіше місто окупованого Криму. Хтось вірить, що вони не хотіли б збити цей БПЛА, якби могли? І що вони б пішли на інсценування саме в цей день?

Українські ЗС продемонстрували, що недосяжних цілей для нас немає. І рішучості нам не бракує. В тому числі — і щодо звільнення Криму.

Це сигнал всім кримчанам, які чекають на звільнення: ми про вас не забули. Готуйтеся зустрічати ЗСУ, а до цього часу можете долучатися до Руху Опору і шкодити окупантам там де можете. Складайте списки зрадників і колаборантів, відплата чекає на кожного.

«Бавовни» буде багато і вона буде регулярною!

В російських націоналістичних пабліках істерика: ” Володимире Володимировичу, а якби Ви були не в Кронштадті? Це ганьба чи ще терпимо?

І, напевно, з сьогоднішнього дня починається черговий рішучий етап СВО: термінова евакуація сімей військовослужбовців з Криму, світломаскування, комендантська година і вже не тренувальні повітряні тривоги? А вони, тренувальні, взагалі були? Хтось готувався, що укри почнуть відбивати Крим? У нас проти них лише шапки чи ще щось?”

Джерело: Поштар