Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Розпочав роботу колцентр МЗС України

За підтримки найбільшої європейської криптобіржі WhiteBIT розпочав роботу колцентр Міністерства закордонних справ України.

“Ми розуміємо наскільки важливо надавати вичерпну інформаційну підтримку громадянам, які були змушені залишити Україну або збираються це зробити. Час надважких випробувань об’єднав бізнес, державу, громадян загальними цілями, і наша компанія хоче надати всю можливу допомогу і українцям, і українській державі. Для цього WhiteBIT має необхідні ресурси та значний технологічний потенціал”, – наголосив CEO криптобіржі WhiteBIT Володимир Носов, йдеться у пресрелізі МЗС України у понеділок.

Наразі кожен, хто має запитання до фахівців Міністерства закордонних справ, може зателефонувати за номером +38 (044) 224-57-20. З кінця червня колцентр МЗС працює цілодобово (в тестовому режимі).

Запуск колцентру став можливим завдяки ресурсній підтримці WhiteBIT, водночас МЗС забезпечило спеціальне навчання операторів, які працюють зі зверненнями громадян. Наразі вони мають усі необхідні компетенції для надання українцям якісних інформаційних послуг.

Питання, з якими звертаються до колцентру, стосуються забезпечення прав громадян та законних інтересів за кордоном, умов перебування у різних країнах світу (соціальні та медичні послуги, умови працевлаштування, митні правила). Приблизно 40% дзвінків надходить із території України. Інші з усіх куточків світу, від Польщі до Бразилії. З початку роботи до колцентру МЗС надійшло близько 2500 запитів громадян.