Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Рух Опору Капітуляції ініціює об’єднання патріотичних сил для протидії реваншу та здачі національних інтересів

Вчора Рух опору капітуляції оприлюднив відозву стосовно принципів об’єднання національних сил. В ній зазначається, що Україну зараз ставлять перед вибором – окупація або капітуляція.

“Запорука нашої перемоги – єдність всіх українців, які хочуть жити у вільній державі – повноцінному членові Об’єднаної Європи. Перед нами стоять такі життєві завдання, як відсіч російській агресії та опір капітуляції, протидія реваншу п’ятої колони Москви, недопущення відкату країни до старих пострадянських та олігархічних практик, реалізація реформ, необхідних для вступу в ЄС і НАТО. Для виконання цих завдань треба сформувати об’єднавчу державницьку платформу” – зазначається у відозві.

Посилаючись на Меморандум єдності українських сил від 23 серпня 2020 року, проголошується ініціатива зі створення надпартійного національного об’єднання, яка має на меті:

  • Координацію дії українських патріотів для опору окупації та капітуляції.
  • Мобілізація всього суспільства на захист нашого суверенітету.
  • Підготовка плану дій для захисту держави та національних перетворень.
  • Формування координаційної мережі по всій країні.
  • Консолідація міжнародної підтримки України.

Також повідомляється про створення робочої групи для проведення консультацій, формування робочих груп та окреслення плану дій на найближчий період. Збір пропозицій відбувається через поштову скриньку [email protected] В темі листа пропонується вказувати хештег #Разом_сила