Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Суд відновив Антонюка на посаді голови Державіаслужби

Рішення Окружного адмінсуду Києва набуде чинності після закінчення 30-денного терміну подачі апеляції, і якщо рішення ніхто не оскаржить

Окружний адміністративний суд Києва відновив Дениса Антонюка на посаді голови Державної авіаційної служби. Про це свідчить копія рішення суду, яка є у розпорядженні РБК-Україна.

Рішення судом прийняте 1 жовтня 2018 року. Суд визнав протиправним і скасував розпорядження Кабінету міністрів від 4 вересня 2015 року та наказ Державіаслужби від 7 вересня 2015 року про звільнення Антонюка з посади голови Державіаслужби. Таким чином, суд відновив його на цій посаді з 4 вересня 2015 року.

Позов з проханням визнати протиправними та скасувати вищевказані розпорядження і наказ, а також відновити на роботі Антонюк подав у жовтні 2015 року.

Рішення Окружного адмінсуду Києва набуде чинності після того, як пройде 30-денний термін подачі апеляції, і якщо її ніхто не подасть.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Кабінет міністрів України звільнив Дениса Антонюка з посади голови Державної авіаційної служби. Андрій Пивоварський, який займав на той момент пост міністра інфраструктури, зазначив, що Кабмін ухвалив дане рішення за його поданням.