Сили оборони завдали удару по двох пускових установках С-300 біля Волновахи

Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади “Спартан” знищили дві пускові установки С-300 росіян біля Волновахи Донецької області.

Про це повідомили у бригаді “Спартан” у Facebook 26 червня, передає Суспільне.

Ці пускові установки окупнати розташували біля траси Донецьк–Маріуполь. За попередніми оцінками, вартість знищеної техніки сягає близько 50 млн доларів, розповіли військові.