Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади “Спартан” знищили дві пускові установки С-300 росіян біля Волновахи Донецької області.
Про це повідомили у бригаді “Спартан” у Facebook 26 червня, передає Суспільне.
Ці пускові установки окупнати розташували біля траси Донецьк–Маріуполь. За попередніми оцінками, вартість знищеної техніки сягає близько 50 млн доларів, розповіли військові.