Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Син патрушева не замінить путіна через наркозалежність – подробиці

Низка ЗМІ протягом останнього місяця написала про те, що існує консенсус щодо того, що наступником путіна (а в російських реаліях це означає спадкоємцем) буде старший син секретаря ради безпеки рф миколи патрушева, міністр сільського господарства дмитро патрушев. Що не могло не спричинити шалену боротьбу за владу, пише Телеграф.

Проте ця кампанія вийшла далеко за межі змагання російських еліт за владу. І мала абсолютно неочікувані наслідки.

“Потенційного президента Росії спіймали на вживанні важких наркотиків, а термінова евакуація на лікування в Китай у вересні цього року зробила тільки гірше: про цю пристрасть дізнались і в Піднебесній”

 пише громадський діяч Юрій Гончаренко.

Експерт пригадав, що у скандалі з доставкою крупної партії кокаїну з Аргентини до Росії у 2018 році фігурував саме літак Патрушева, щоправда старшого. Скандальною також є історія з сином генерала ФСБ Здановича, який був колишнім прессекретарем Миколи Патрушева, коли той очолював спецслужбу. Зданович-менший отримав 10 років в’язниці за торгівлю наркотиками. Судячи з усього, пристрасть дітей топ-чиновників РФ до заборонених речовин — випадок не поодинокий.Путін передав Зеленському пропозицію «налагодити мости» – ..Зеленський підписав указ про визнання Північних територій ..Пентагон опублікував нову ядерну стратегію: путлєру на ..

Ініціатива з інформаційної гігієни та фактчекінгу Infolight.UA розібрали детально цю інформаційну кампанію, яка вийшла далеко за межі змагання російських еліт за владу.

Як з’ясувалося, у вересні патрушев-старший під прикриттям офіційного візиту в КНР вивіз дмитра патрушева на реабілітацію (Китай, бо Європа та цивілізований світ для них вже закритий), проте його син там щонайменше два рази зірвався і його пристрасть стала відомою спочатку китайським товаришам. А згодом – і в москві, в тому числі і путіну персонально.

ПИШЕ ВІЙСЬКОВИЙ ЕКСПЕРТ АНДРІЙ ВАСИЛЬЧУК.

Тобто, операція “спадкоємець” зірвалася, в першу чергу через пристрасть потенційного кандидата до важких наркотиків. Але і медійна складова була дуже важливою, без привернення уваги до особи дмитра патрушева, цілком ймовірно, в кремлі вдалося б провернути всю операцію до того, як подробиці його богемного життя стали б публічними.

Хто зіграв проти того, щоб патрушев-молодший замінив путіна, достеменно вирахувати неможливо, проте очевидно, що тут були задіяні як внутрішньоросійські сили так і зовнішні гравці.