Українська спортсменка Вероніка Матюніна здобула «срібло» молодіжного чемпіонату Європи (U21) з настільного тенісу у Румунії у парному розряді.
Як повідомляє пресслужба Федерації настільного тенісу України, Вероніка виступала у дунті з румункою Б’янкою Мей Рошу, передає Укрінформ.
На шляху до фіналу українсько-румунський дует провів напружений півфінальний матч проти Александри Кирякової (Молдова) та Сари Токич (Словенія), вирвавши перемогу з рахунком 3:2 (6:11, 11:5, 11:4, 8:11, 12:10).
У поєдинку за «золото» Вероніка та Б’янка зустрілися з польською парою Анна Бжиська/Зузанна Вельгос. Після чотирьох партій перемогу святкували представниці Польщі — 3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 13:11).