У Вінниці 27 червня до Дня Конституції України відбудеться XI благодійний фестиваль польової кухні імені Тараса Сича: пам’ять, єдність і підтримка захисників України.
Про це повідомляє Вінницька міська рада, передає Укрінформ.
«27 червня о 14:00 на площі «Водограй» у Центральному міському парку ім. М. Леонтовича відбудеться традиційний благодійний фестиваль польової кухні імені Тараса Сича. Захід приурочений до Дня Конституції України, вшанування пам’яті загиблих Героїв російсько-української війни, а також передбачає збір коштів на придбання Starlink для воїнів 120-ї бригади, де служать вінничани, які захищають Україну», – йдеться у повідомленні.
Згідно з повідомленням, на вінничан та гостей міста чекатимуть близько 40 тематичних локацій, де можна буде скуштувати страви, приготовані на відкритому вогні та в польових кухнях. До участі у фестивалі долучаться громадські організації, заклади культури, представники національних спільнот, рятувальники, правоохоронці, а також фахівці Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Цей фестиваль проводиться вже водинадцяте і традиційно має благодійну мету. Для того, щоб отримати фестивальну тарілку та мати змогу скуштувати страви на всіх локаціях, гостям та учасникам фесту необхідно зробити донат. Крім того, на локації діятимуть скриньки для збору коштів на підтримку оборонців та реабілітацію ветеранів та ветеранок.
Окрім гастрономічної складової, на відвідувачів чекає насичена патріотична програма. На сцені фесту виступатимуть творчі колективи та артисти Вінниці, зокрема ансамбль «Крила України», гурт «Аскер», гурт «Sunrise» та вихованці творчих колективів Міського Палацу мистецтв.
Також працюватимуть виставкові локації, фотозони, тематичні експозиції, а охочі зможуть ознайомитися з роботою рятувальних служб та здобути базові навички з надання першої домедичної допомоги.
Вхід на територію фестивалю буде вільним.