Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ЗМІ повідомляють про смерть путіна: що відбувається на росії?

Низка українських та російських ЗМІ поширюють сенсаційну новину про смерть російського президента путіна. Як пише Інформатор, телеграм-канал ВЧК-ОДПУ, який позавчора опублікував резонансне відео проїзду президентського кортежу путіна, шокував новиною про те, що російський президент помер, не приходячи до тями. І що у зв’язку з цим уночі в кремлі було проведено нараду Ради «дев’яти», яку зі зрозумілих причин замість путіна проводив патрушев (секретар ради безпеки рф).

Начебто було ухвалено рішення приховати сам факт смерті Путіна аж до моменту реалізації операції “наступник”. Членам ради було представлено двійника, який виконуватиме роль путіна до моменту запуску сценарію “транзиту влади”. Його доставили до кремля в кортежі президента, про прибуття якого до Кремля і повідомлялося раніше. Це підтверджує і Укррудпром.

Поштар нагадує, що що “різкий виступ президента Казахстану (на так званому економічному форумі в санкт-петербурзі – прим.ред.) та його відмова прийняти від росії орден Олександра Невського означає ймовірність присутності двійника. Швидше за все, у нього були вагомі підстави і якась інформація про людину, яку представляють путіним, щоб так зухвало поводитися під час виступу на форумі”.