ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Читання: У Сенаті США розпочався процес щодо імпічменту Трампа
Поширити
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Aa
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Шукати
  • Головна
  • Війна з Росією
  • В країні
  • В світі
  • Публікації
Підписатися на
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
В світіПодії в світі

У Сенаті США розпочався процес щодо імпічменту Трампа

Савченко Сергій
Савченко Сергій Published 22.01.2020
Поширити
3 хв читати
Поширити

Із суперечок між демократами та республіканцями у Сенаті США розпочався розгляд по суті справи про імпічмент президента країни Дональда Трампа. Сторони спершу мають визначитися із регламентом.

У верхній палаті Конгресу США – Сенаті – у вівторок, 21 січня, розпочалися дебати у справі про імпічмент президента країни Дональда Трампа. Початок розгляду справи по суті розпочався з обговорення питань регламенту процесу та позначився суперечками і обопільними звинуваченнями з боку демократів та республіканців, повідомляє інформагенція dpa.

Голова комітету з розвідки Палати представників демократ Адам Шифф заявив, що лідер республіканської більшості в Сенаті Мітч Макконнелл перебуває в змові з Трампом і намагається упереджено провести в Сенаті процес щодо імпічменту. Шифф є одним із так званих “менеджерів імпічменту” від Палати представників США, які виступлять як прокурори в Сенаті під час процесу.

Висловлювання Шиффа пролунало після того, як Макконнелл оприлюднив пропозиції щодо регламенту процесу в Сенаті. Вони, зокрема, передбачають значні перешкоди для виклику свідків, яких хочуть почути демократи, а також для доступу до засекречених урядових документів.

Наприкінці судового процесу в Сенаті має відбутися голосування. Для усунення Трампа з посади необхідна підтримка двох третин сенаторів. Однак більшість у Сенаті США зараз належить республіканцям, тому, найімовірніше, на цьому етапі процедуру імпічменту буде заблоковано. Скільки саме за часом триватиме судовий процес у Сенаті, поки незрозуміло.

У Трампа – команда з відомих юристів

Розгляд у Сенаті відбуватиметься за двома статтями обвинувачення на адресу американського президента – у зловживанні владою та перешкоджанні розслідуванню Конгресу. Трампа на слуханнях щодо імпічменту представлятимуть відомі юристи – Кеннет Стар, Алан Дершовіц, Джейн Раскін та Джон Раткліфф.

Раніше команда юристів Трампа заявила, що схвалені Палатою представників статті імпічменту “конституційно недійсні”, й звинуватила демократів у “зухвалій і незаконній спробі” скасувати результати президентських виборів 2016 року. 

Нагадаємо, до скандалу в США та початку процедури імпічменту призвела телефонна розмова в липні 2019 року між президентами Сполучених Штатів та України Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським. Критики Трампа закидають, що у цій розмові він чинив тиск на Зеленського, аби той дав новий імпульс розслідуванню в Україні стосовно Хантера Байдена.

У зв’язку зі скандалом у вересні минулого року Палата представників Конгресу США ініціювала розслідування щодо можливої процедури імпічменту, а в грудні – проголосувала за початок процедури імпічменту Трампа. 17 січня Палата представників опублікувала нові документи щодо ймовірного тиску Трампа на Україну. Ідеться про листування у месенджері WhatsApp між Левом Парнасом, діловим партнером особистого адвоката Трампа Руді Джуліані, та Дереком Харві, радником конгресмена-республіканця Девіна Нунеса, який є членом комітету з розвідки Палати представників.

Вас також зацікавить

В Україні стає прохолодніше: у середу вночі 8-13°, удень 21-26°, подекуди пройдуть дощі

Уряд не розглядає припинення будь-яких виплат для громадян, які через війну виїхали за кордон – Жолнович

Польський оборонний концерн повідомив про створення центру з ремонту українських танків

На Миколаївщині нейтралізовано агентурну мережу коригувальників ворожих обстрілів

США і Данія працюватимуть над посиленням кібербезпеки України

Савченко Сергій 22.01.2020
Share this Article
Facebook Twitter Copy Link Print
Попередня стаття Смертність на КПВВ на Донбасі зросла на 40%
Наступна стаття Темної енергії не існує? Нові дослідження спростовують усталену модель Всесвіту

Варто прочитати

ПогодаПро Україну

В Україні стає прохолодніше: у середу вночі 8-13°, удень 21-26°, подекуди пройдуть дощі

Стеценко Маргарита Стеценко Маргарита 03.10.2023
ПодіїПро Україну

Уряд не розглядає припинення будь-яких виплат для громадян, які через війну виїхали за кордон – Жолнович

Стеценко Маргарита Стеценко Маргарита 03.10.2023
Події в світі

Польський оборонний концерн повідомив про створення центру з ремонту українських танків

Стеценко Маргарита Стеценко Маргарита 03.10.2023
Попередня Наступна
ГОЛОС - ІНФОГОЛОС - ІНФО
Підписатися на

© 2016-2022 – Дизайн “Голос-інфо”
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за умови посилання, для інтернет-видань – гіперпосилання на “Голос-інфо”.
Редакція не впливає на авторів та їх матеріали і не несе відповідальності за думку, яку вони висловлюють.

Removed from reading list

Undo
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?